نمایندگی بارزانته – کرکره بارزانته – موتور بارزانته

یک از بهترین برندهای موجود موتور کرکره برقی اتوماتیک بارزانته Barzante ایتالیا می باشد. این مجموعه صنعتی ایتالیایی کرکره آلومینیوم و کرکره فولاد و منیزیم هم تولید می کند که در مباحث بعدی به سایر محصولات بارزانته ایتالیا اشاره خواهیم کرد.

انواع موتور درب اتوماتیک کرکره برقی بارزانته به شرح زیر می باشد :

۱ – موتور توبولار کرکره برقی یا موتور لوله ای کرکره اتوماتیک

۲ – موتور ساید کرکره اتوماتیک برقی یا موتور کنار کرکره برقی اتوماتیک

۳ – موتور سانترال کرکره برقی یا موتور MC کرکره برقی اتوماتیک

موتورهای فوق کاربردهای متفاوتی دارند و هر گروه از موتور های کرکره برقی ذکر شده دارای موتور ۲۲۰V و ۲۴V تقسیم بندی می شوند. معمولا موتور کرکره برقی ۲۲۰V بدون یو پی اس یا باطری پشتیبان می باشند و باید پو پی اس مجزا برای آنه تعبیه کرد.

موتور کرکره برقی ۲۴V خود دارای باطری، شارژر و واحد گیرنده سرخود می باشد که نیازی به تهیه موارد فوق نبوده و پک آن کامل می باشد.

موتور های سانترال فقط در نوع ۲۲۰V تولید و توضیع می شود و معمولا این موتورها در حال منقرض شدن می باشند و فقط مناسب کرکره هائی هستند که با شفت و فنر به راحتی با دست بالا و پائین می شوند. لازم به توضیح است که این موتورها ضریب امنیتی کمی دارند و به راحتی توسط خلاکن موجودشان خلاص می شوند و سارق به راحتی می تواند با دست کرکره را باز کند پس حتما به این کرکره ها باید جاقفل یا گوشواره قفل نصب و جوشکاری نمود.

یکی دیگر از محصولات موفق و باکیفیت کمپانی بارزانته ، تیغه کرکره بارزانته ایتالیا می باشد. انواع تیغه بارزانته کرکره اتوماتیک عبارتند از :

۱ – تیغه کرکره بارزانته تکپل آلومینیوم

۲ – تیغه کرکره دوپل بارزانته آلومینیوم

۳ – تیغه فولاد و منیزیم ضدسرقت بارزانته از نوع بیصدا

نوع اول و دوم کرکره آلومینیوم بارزانته برای مصارف تجاری و صنعتی مناسب می باشند و نوع سوم کاربرد بیصدا دارد و مناسب کرکره برقی مسکونی می باشد و کاملا ضدسرقت می باشد.

جهت استعلام قیمت کرکره بارزانته ایتالیا بهمراه انواع موتور های بارزانته می توانید از قسمت تماس با ما وبسایت ارتباط برقرار نمائید.

محصولات : درب اتوماتیک٬ کرکره برقی٬ کرکره برقی اتوماتیک٬ محصولات کرکره برقی٬ بارزانته Barzante٬ بارزانته Barzante ایتالیا٬ تیغه فولاد و منیزیم٬ تیغه فولاد و منیزیم ضدسرقت بارزانته٬ تیغه کرکره بارزانته٬ تیغه کرکره بارزانته تکپل آلومینیوم٬ تیغه کرکره دوپل بارزانته٬ درب اتوماتیک٬ قیمت کرکره٬ قیمت کرکره بارزانته٬ قیمت موتور کرکره٬ کرکره آلومینیوم٬ کرکره آلومینیوم بارزانته٬ کرکره بارزانته٬ کرکره بارزانته ایتالیا٬ کرکره برقی مسکونی٬ کرکره فولاد و منیزیم٬ کمپانی بارزانته٬ محصولات بارزانته ایتالیا٬ موتور MC کرکره برقی اتوماتیک٬ موتور بارزانته٬ موتور بارزانته ساید٬ موتور توبولار بارزانته٬ موتور توبولار کرکره برقی٬ موتور سانترال کرکره برقی٬ موتور ساید کرکره اتوماتیک برقی٬ موتور کرکره٬ موتور کرکره اتوماتیک برقی٬ موتور کرکره برقی٬ موتور کرکره برقی اتوماتیک بارزانته٬ موتور کنار کرکره برقی اتوماتیک٬ موتور لوله ای کرکره اتوماتیک٬ موتور های بارزانته٬ نمایندگی بارزانته

به اشتراک بگذارید...