کرکره برقی اتوماتیک

برای اتوماتیک نمودن یک کرکره معمولی کافیست که مجموعه ای از قطعات الکترونیکی شامل گیرنده و ریموت کنترل و مجموعه ای از قطعات اکترومکانیکی مانند موتور و گیربکس دست به دست هم داده تا سیستم کرکره را تبدیل به کرکره برقی اتوماتیک نمایند.

به خاطر داشته باشید که موتورهای کرکره اتوماتیک برقی دارای کاربردهای مختلف و مخصوصی می باشند. بسیاری از همکاران و شرکت های مرتبط ، گاهی از موتور کرکره برقی صنعتی به جای کاربردهای مسکونی و حتی تجاری مورد استفاده قرار می دهند.

به طور مثال اگر برای سیستم کرکره برقی منزل از موتور صنعتی استفاده شود ، صدای ایجاد شده مخصوصا در ساعات استراحت ساکنین باعث ایجاد صدای ناهنجار خواهد شد. ثانیا موتور کرکره صنعتی دارای ورودی چشم پارکینگ نبوده و در حین پائین آمدن کرکره ، خودرو تردد کننده را احساس نکرده و آسیب جدی به بدنه خودرو وارد می کند.

یک کرکره برقی مسکونی استاندارد ، باید کاملا بدون صدا عمل بکند و در مواقع عبور خودرو از بین کرکره برقی نظارت لازم را توسط پشم رمپ مادون قرمز داشته باشد.

ثالثا کرکره منزل برقی باید به سیستم بکاپ یا باطری پشتیبان مجهز باشد تا در مواقع قطعی برق وارد عمل شده و سریعا درب را بدون وقفه باز و بسته نماید.

در مرحله آخر باید به تایمر اتوماتیک کرکره برقی منزل باید اشاره کنیم. در برخی از موارد ساکنین بی دقت ساختمان بدون توجه به بسته شدن درب آن را باز رها کرده و محل را ترک می کنند. در اینصورت کرکره هوشمند وارد عمل شده و در زمان از قبل تعیین شده بصورت اتوماتیک درب بسته می شود تا از ورود سارق به پارکینگ جلوگیری شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع کرکره برقی می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار نمائید.

محصولات : درب اتوماتیک٬ کرکره برقی٬ کرکره برقی اتوماتیک٬ اتوماتیک نمودن یک کرکره٬ تایمر اتوماتیک کرکره٬ تایمر اتوماتیک کرکره برقی٬ سیستم کرکره٬ کرکره٬ کرکره اتوماتیک٬ کرکره برقی٬ کرکره برقی اتوماتیک٬ کرکره برقی صنعتی٬ کرکره برقی منزل٬ موتور کرکره٬ موتور کرکره برقی٬ موتور کرکره صنعتی٬ موتورهای کرکره اتوماتیک٬ آچیلان در٬ آچیلان دور٬ آچیلان درب

به اشتراک بگذارید...