کرکره برقی اراک

کرکره برقی اراک یکی از باکیفیت ترین محصولات کرکره برقی (تولید داخل کشور) می باشد. آلومینیوم استفاده شده در کرکره اراک از نوع خلوص ۶۰۶۳ بوده و از بهترین بیلت تولید می شود.

به خاطر داشته باشید که نوع تیغه کرکره برقی فقط برای مصارف تجاری و صنعتی مناسب بوده و به هیچ عنوان نباید در مصارف کرکره مسکونی منازل و مکان های آرام استفاده شود.

این تیغه بدلیل آلومینیوم بود از همان اوایل نصب ، در زمان رول شدن صداهای ناهنجار تولید کرده و به مرور زمان صدای کرکره برقی افزایش می یابد. بهتر است از تیغه کرکره فولاد و منیزیم برای مصارف کرکره خانگی استفاده شود و این تیغه کرکره اتوماتیک به مرور زمان صدای کمتری خواهند داشت.

کرکره برقی اراک دارای تیغه های ۶۰ و ۸۰ و ۱۰۰ میلی متری می باشند که هرکدام از ۸۰ و ۱۰۰ میلی متری در دو نوع تکپل و دو پل تولید می شود. در هنگام سفارش کرکره برقی شما می توانید رنگ بندی های مختلفی را درخواست کنید تا کارخانه نسبت به رئال رنگ انتخاب شده نسبت به ایجاد رنگ کوره ای کرکره برقی اقدام نماید.

کرکره برقی رنگی جلوه زیبائی به ورودی شما می دهد و آن را از حالت دموده و ساده خارج می کند. برای سفارش موتور کرکره برقی نیز می توانید با توجه به تعداد تردد روزانه و بکاپدار بودن موتور و حتی بحث صدای عملکرد موتور با کارشناسان ما مشورت نمائید تا مناسب ترین نوع موتور کرکره برای سیستم کرکره برقی شما نصب شود.

موتور کرکره برقی به سه دسته تقسیم بندی می شود:

۱ – موتورهای سانترال کرکره اتوماتیک یا MC مرکزی

۲ – موتورهای توبولار کرکره برقی یا لوله ای

۳ – موتور های ساید کرکره برقی اتوماتیک یا موتور کنار

هر کدام از موتورهای کرکره اتوماتیک برقی دارای مشخصه های مخصوص می باشد و با توجه به اندازه عرض و ارتفاع کرکره و سایر مشخصات آن انتخاب می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع کرکره برقی اتوماتیک می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار نمائید.

محصولات : درب اتوماتیک٬ درب اتوماتیک آچیلان در٬ درب اتوماتیک پارکینگ٬ کرکره برقی٬ کرکره برقی اتوماتیک٬ تیغه کرکره٬ تیغه کرکره اتوماتیک٬ تیغه کرکره برقی٬ تیغه کرکره فولاد و منیزیم٬ رئال رنگ٬ رنگ کوره ای کرکره برقی٬ سفارش کرکره برقی٬ سیستم کرکره برقی٬ صدای کرکره برقی٬ کرکره اراک٬ کرکره برقی٬ کرکره برقی اراک٬ کرکره برقی رنگی٬ کرکره خانگی٬ کرکره مسکونی منازل٬ محصولات کرکره برقی٬ موتور کرکره برقی٬ موتور های ساید کرکره برقی٬ موتورهای توبولار کرکره برقی٬ موتورهای سانترال یا MC مرکزی٬ آچیلان در٬ آچیلان درب٬ آچیلان دور

به اشتراک بگذارید...