کرکره برقی

در سالهای اخیر شرکت های زیادی مبادرت به تولید و فروش انواع کرکره برقی صنعتی ، فروشگاه ، پارکینگ و پنجره نموده اند که به لحاظ تنوع محصولات و رنگ آن ،استقبال خوبی از جانب مشتریان صورت گرفت. در ابتدا به لحاظ سنگینی کرکره های قدیمی ، خرابی های مکرر آنها و مشکل در جابجائی کرکره برقی توسط یوزر ،کرکره های قدیمی به سرعت جای خود را به کرکره های برقی اتوماتیک داده و به مرور زمان با بالا رفتن میزان ساخت و ساز در کلانشهرها و فروش آن با قیمتی مناسب ، کرکره های برقی جایگزین درب های لولایی و کشویی شدند.

این امر از دو جهت به سود کاربران و مهندسین ساختمانی بود. یکی آنکه در استفاده از درب های لولایی برای پارکینگ هایی که ورودی به رمپ و لوپ دارند به جهت فضایی که برای بازشدن درب نیاز بود کاربرد پیدا کرد. دیگری آنکه هزینه ساخت درب و اتوماتیک کردن آن حدود دوبرابر بیشتر از هزینه نصب کرکره اتوماتیک بود. لذا مشتری ها روی به نصب کرکره های برقی برای درب ورودی پارکینگ نمودند.

در سال هایی نه چندان دور به دلیل بالا رفتن هزینه های انرژی ، مردم روی به راهکارهایی جهت صرفه جویی آن آوردند که یکی از آنها عایق نمودن ساختمان ها بود و یکی از ابزارهای عایق از لحاظ انرژی حرارتی ،سرما ،کنترل ورود گرد و غبار و نا هنجاری های صوتی کرکره است. بازدیدکنندگان عزیز برای خرید پکیج کرکره های برقی پنجره ای اقدام نمودند که شرکت کرکره برقی هوشمند یکی از بنیانگذاران این حرفه در کشور عزیزمان می باشد که با تنوع در محصولات و نحوه اجراء ، سعی برآن داشته تا رضایت مشتریان گرامی خود را جلب نماید.

آنچه در مورد خرید کرکره های برقی باید بدانیم

۱ – نوع تیغه کرکره برقی
۲ – نوع موتور کرکره برقی و متعلقات الکترونیکی
۳ – انتخاب برند و شرکت برگزیده

مباحث بیشتری را در خصوص انواع کرکره برقی در مطالب بعدی بصورت کامل توضیح خواهیم داد.

جهت استعلام قیمت انواع کرکره برقی اتوماتیک برقی می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار نمائید.

محصولات : درب اتوماتیک٬ کرکره برقی٬ کرکره برقی اتوماتیک٬ آچیلان در٬ آچیلان درب٬ آچیلان دور٬ انواع کرکره برقی٬ تیغه کرکره برقی٬ خرید کرکره های برقی٬ درب های لولایی برای پارکینگ٬ ساخت درب اتوماتیک٬ کرکره برقی٬ کرکره برقی اتوماتیک٬ کرکره برقی صنعتی٬ کرکره های برقی٬ کرکره های برقی پارکینگ٬ موتور کرکره برقی٬ نصب کرکره اتوماتیک

به اشتراک بگذارید...