کرکره شفاف ضد سرقت

یکی دیگر از محصولات ما کرکره شفاف ضدسرقت می باشد. با ورود این تکنولوژی به کشور عزیزمان ایران ، قیمت خرید و نصب کرکره شفاف اتوماتیک را ارزانتر نموده است. کرکره شفاف برقی از جنس پلی کربنات بوده و در مقابل تابش آفتاب و شرایط جوی نسبت به سایر مواد مشابه مقاوم تر می باشد.

کرکره پلی کربنات شفاف در چند نوع تولید و ارایه می شود :

۱ – کرکره شفاف برقی پلی کربنات با اسلت آلومینیوم

۲ – کرکره برقی شفاف پلی کربنات با لوله آلومینیوم

۳ – کرکره اتوماتیک شفاف پلی کربنات با لوله استیل

۴ – کرکره شفاف برقی با اسلت اکسترا آلومینیوم

این ۴ نوع کرکره شیشه ای شفاف همگی از نوه کرکره اتوماتیک از جنس پولی کربنات می باشد و فقط در نوع اتصال لینک های آن با هم فق دارند. کرکره شیشه ای معمولا برای مکان هائی استفاده می شود که نیاز مبرم به بازرسی داخل محل بوده و یا کاربر قصد نمایان بودن ویتیرین و محصولات البته بصورت حفاظت شده را دارد.

در کرکره منازل مسکونی هم مشاهده شده است که این محصول کاربرد دارد و کاربر در هنگام بسته بودن کرکره حفاظتی شفاف هم نیاز به نور محیط دارد ، پس بهترین گزینه نصب کرکره حفاظتی شیشه ای می باشد.

از کرکره شیشه ای اتوماتیک بعنوان درب اتوماتیک شیشه ای رمپ منازل هم به کار برده می شود تا ساکنان ساختمان در عین امنیت ، از نور بیرون پارکینگ بهره مند شوند

یک از برندهای مشهور و بنام کرکره برقی شیشه ای شفاف ، برند کرکره شفاف بایر آلمان می باشد ( Bayer ). این نوع تیغه کرکره پولی کربنات بایر آلمان مختص کرکره های برقی شفاف بوده و در قالب های متنوع تزریق و ساخته می شود. وزن مخصوص کرکره شفاف پولی کربنات معمولا بین ۶ تا ۹ کیلوگرم در مترمربع می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع کرکره شیشه ای برقی اتوماتیک می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار نمائید.

محصولات : درب اتوماتیک شیشه ای٬ کرکره برقی٬ کرکره شفاف٬ کرکره شفاف ضد سرقت٬ آچیلان در٬ آچیلان درب٬ آچیلان دور٬ بایر آلمان٬ پولی کربنات بایر آلمان٬ تیغه کرکره٬ تیغه کرکره پولی کربنات٬ درب اتوماتیک شیشه ای٬ کرکره برقی اتوماتیک٬ کرکره پلی کربنات شفاف٬ کرکره حفاظتی شفاف٬ کرکره شفاف٬ کرکره شفاف بایر آلمان٬ کرکره شفاف برقی٬ کرکره شفاف ضد سرقت٬ کرکره شفاف ضدسرقت٬ کرکره شیشه ای٬ کرکره شیشه ای برقی٬ کرکره منازل مسکونی٬ کرکره های برقی شفاف٬ نصب کرکره٬ نصب کرکره شفاف

به اشتراک بگذارید...