دزدگیر کلاسیک

موضوع دزدگیر خانه,کنترل تردد

دزدگیر کلاسیک منزل Z4 ULTRA

دزدگیر اماکن ۴ زون کلاسیک – پشتیبانی از ۱۵ چشمی بی سیم و تلفن کننده سیم کارتی
برند کلاسیک یکی از به نام ترین برندهای سازنده دزدگیر اماکن در ایران است که توانسته نظر بسیاری را به خود جلب نماید و از بابت کیفیت خیال همه ی مشتریانش را راحت کند.
حفاظت از خانه و محل کار با دزدگیر کلاسیک Z4 Ultra

دستگاه مرکزی دزدگیر منزل کلاسیک Z4 Ultra یک سیستم مرکزی کامل و بی نقص است که نسبت به دستگاه های مشابه دیگر برندهای بازار کمی گرانتر می باشد.

این دستگاه دارای ۴ زون می باشد که می توان به آن چشمی با سیم و یا مگنت و انواع سنسور های دزدگیر را به آنها وصل نمود. همچنین این مرکز دزدگیر از چشمی های بی سیم با فرکانس ۴۳۳٫۹۲ مگاهرتز پشتیبانی می نماید که پیشنهاد کلاسیک برای این چشمی دزدگیر وایرلس Fox2 می باشد.

دزدگیر کلاسیک Z4 Ultra به همراه دو عدد ریموت می باشد که می تواند از فاصله حداکثر ۱۰۰ متری دستگاه را فعال و غیر فعال نمود. این دستگاه را می توان به انواع تلفن کننده های معمولی و یا سیم کارتی کلاسیک و یا سایر برندها متصل کرد .

کنترل از راه دور دزدگیر کلاسیک

با اتصال این دزدگیر به تلفن کننده سیم کارت خور G1 قابلیتهایی اضافه می شود که بسیار کاربردی است که مهمترین آن فعال و غیر فعال کردن دزگیر از راه دور به وسیله تلفن همراه از طریق SMS یا اپ اختصاصی کلاسیک می باشد. قابلیت دیگری که می توان از آن نام برد دارا بودن ۴ رله جداگانه است که می توان فرمانهای جداگانه ای به دستگاههای برقی محل نصب دزدگیر ارسال کرد. به طور مثال می توان درب برقی دفتر یا محل کار را از راه دور باز نمود.
دیگر مشخصات:

سیستم رمز۶۴ بیتی با رمز متغیر(GIGACODE)
امکان کنترل سیستم با پیامک از طریق G1 ULTRA
امکان ست کردن ۱۵ چشم یا مگنت بیسیم با قابلیت آدرس دهی
امکان ست کردن ۱۵ ریموت با قابلیت آدرس دهی
امکان نظارت مرکزی بر دستگاه (مناسب سازمانهایی با شعبات متعدد)
ارسال گزارش اتفاقات با پیامک از طریق G1 ULTRA
آلارم هوشمند برای پدال(پیامک و آژیر)
امکان استعلام وضعیت دستگاه و برق شهر از طریق پیامک
برنامه موبایل جهت گوشی های Apple و Android

کرکره برقی

به اشتراک بگذارید...

نظرات بسته شده.