کرکره برقی

موضوع کرکره برقی

کرکره برقی چیست؟

درب اتوماتیک کرکره ای ( در برقی )
درب های اتوماتیک کرکره ای جهت اماکن مسکونی و اداری لوکس و ویلاهای شخصی علاوه بر زیبایی منحصر به فرد ساختمان شما،عایق مهمی برای جلوگیری از عبور گرد و غبار به داخل ساختمان است.

نوع پروفیل های مورد استفاده در کرکره ها معمولا با ابعاد ۸۰ و۶۰ میلیمترشیار دار می باشد که فوم پلی اورتان داخل آن تزریق شده تا عایقی استاندارد در برابر شرایط جوی متفاوت باشد و کمترین سروصدا را در هنگام جابجایی ایجاد کند.


استفاده از موتور های توبلار کمپانی آلمانی الرو و کمپانی ایتالیایی فک در کرکره پنجره ها کیفیتی بسیار بالا را برای استفاده طولانی مدت به شما ارائه می نماید
با استفاده ار کرکره پنجره های ما زیبایی خاصی رابه محل زندگی خود می آورید.

کرکره برقی در همه کشورهای پیشرفته دنیا کرکره گردان حفاظتی اتوماتیک برای حفاظت محیط زندگی انسان استفاده می شود.

شاترز کرکره از سیستم های جدید امنیتی خانگی و محل کار است که درعین حال یک عامل مهم ذخیره انرژی می باشد.
کرکره اتوماتیک محیطی آرام و خصوصی را برای شما ایجاد می کند. این کرکره ها با ویژگی خاصی که طراحی شده اند.
قابلیت های زیادی برای تأمین یک مکان امن و آرام را برای شما دارند.
کرکره های گردان اتوماتیک امنیتی بی نظیر به محل زندگی و کار شما می دهند.
کرکره برقی از ورود اشعه مضر خورشید جلوگیری می کند. و بدین ترتیب کنترل نور فضای داخل ساختمان و جدا کردن آن از محیط بیرون به راحتی انجام می گیرد.
درب کرکره ای از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند. فضای داخل خانه را در زمستان گرم و در تابستان خنک نگه می دارد. صرفه جویی در انرژی به نسبت ۷۰% از ویژگی های مهم پرده کرکره های است.

با استفاده از کرکره برقی کلیه راه های ورورد و خروج ساختمان تحت کنترل شما خواهد بود، لذا : مانع ورورد سارقین شده، آلودگی صوتی را کاهش داده و با حفظ سرما و گرما در داخل ساختمان هزینه مصرف انرژی را کاهش می دهد.
کرکره اتوماتیک به هنگام وقوع توفان، باد، باران و سایر عوامل جوی مزاحم، به اختیار و کنترل شما به طور دستی با یک حرکت ساده و یا به طور اتوماتیک با استفاده از سنسورهای اتوماتیک بسته شده و یک حفاظ زیبا و با اطمینان ایجاد می کنند.
کرکره برقی با کاهش نور و آلودگی صدا محیط مناسبی را برای خواب روزانه مهیا می نماید.
درب کرکره برقی آلودگی صدا از قبیل ترافیک و غیره را به میزان ۸۰% کاهش می دهد.
کرکره های اتوماتیک آلومینیوم با رنگ کوره ای دائم، با فوم پلی اورتان (اسفنجی) است که در مقایسه با کرکره های چوبی از استحکام و دوام بیشتری برخوردار است.
کرکره های گردان در رنگ های متنوع با ظرافتی فوق العاده هماهنگ با زیبایی ساختمان ارائه می گردد و به صورت تسمه ای (دستی) یا موتوری (با کنترل کننده از راه دور و یا کلید) جهت استفاده راحت قابل نصب می باشد.
کرکره های اتوماتیک در تمام ساختمان ها اعم از آنها که در حال طراحی (توکار) و یا آنها که ساخته شده است (روکار) بدون ایجاد هزینه های اضافی ساختمانی قابل نصب است.

جهت مشاوره و اخذ توضیحات بیشتر در خصوص انواع کرکره های برقی ریموت دار ، می توانید با کارشناسان فنی ما تماس حاصل نمائید.

به اشتراک بگذارید...

نظرات بسته شده.