کرکره پنجره

موضوع کرکره برقی,کرکره مغازه,نصب کرکره برقی

کرکره پنجره

کرکره برقی پنجره اتوماتیک ، این روزها در اغلب ویلاها و منازل روبه رشد و نصب می باشد و تقاضا برای آن هر روز بیشتر می شود.

دلیل این امر زیبایی و نیز صرفه جویی در هدر رفتن انرژی توسط کرکره های برقی است. کرکره اتوماتیک برقی برای محافظت از پنجره ها و راه های عدم نفوذ برای سارقان تعبیه شده و دارای امنیت بسیار بالایی می باشد .
کرکره اتوماتیک پنجره ای ، عایق مناسب برای جلوگیری از صدا ، حرارت و گرد و غبار محسوب می شود و به زیبایی و امنیت ساختمان شما می افزاید. کرکره برقی پنجره راه کاری مناسب برای حفظ امنیت ساختمانها ، منازل ویلایی و حتی پنجره سوله های صنعتی محصوب می شود.
کرکره پنجره برقی اتوماتیک ، علاوه بر امنیت می تواند منطبق با نمای ساختمان باشد و به زیبایی ساختمان شما بیفزاید.

ساختار تشکیل دهنده ی کرکره پنجره ای اتوماتیک عبارت است از :
۱- موتور کرکره برقی و متعلقات
۲- تیغه کرکره و متعلقات

۱- موتور کرکره اتوماتیک : موتور کرکره پنجره ای از نوع توبولار (داخل لوله و شفت) بوده و نسبت به موتورهای کرکره ای درب پارکینگی به علت تعداد دفعات باز شدن و ابعاد کوچکتر ضعیف تر می باشد.
۲- تیغه های کرکره برقی : تیغه کرکره ی پنجره به طور کلی از ۲ نوع فوم دار و امنیتی تشکیل می شود که تیغه امنیتی کرکره خود به دو دسته تقسیم می شوند.

تیغه کرکره پنجره ای فوم دار : تیغه کرکره فوم دار از ورق آلمینیوم یا گالوانیزه ساخته می شود که داخل ان از خمیر پلی اورتان پر می شود و داخل کوره قرار می گیرد. این تیغه ها بسیار سبک و بی صدا بوده و به داخل دید ندارد . به علت فوم داخل آن تا حد زیادی عایق برودتی و صوتی بوده و در رنگهای مختلف موجود می باشد و به نمای ساختمان شما زیبایی و امنیت خاصی می بخشد.

برای بازدید و مشاوره قیمت کرکره برقی اتوماتیک ، از قسمت “تماس با ما” ، ارتباط برقرار نمائید.

به اشتراک بگذارید...

نظرات بسته شده.